MÖBLER / Bord / Piedestal 15338429
nr 1533 8429
Piedestal
Stenskivor. Längd: 27 cm, djup: 27 cm, höjd: 70 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 april 2023
kl 20:28:02
150 kr
500 kr
600 kr